zapachy dla niejPerfumy to nieodzowny dodatek i must-have dla każdej kobiety. Wśród ogromnej liczby kompozycji zapachowych możemy wyróżnić wody toaletowe, perfumowane, kolońskie, odświeżające oraz czyste perfumy. Warto wiedzieć czym poszczególne grupy różnią się od siebie.

Oczywiście chodzi tu o stężenie esencji zapachowej. Dobierajmy zapachy z głową i tak by podkreślić, a nie przekreślić nasze walory.

Woda odświeżająca zawiera w swoim składzie od 2% do 5% ekstraktu zapachowego i jest idealna na lato, woda kolońska już od 3% do 8% i nadaje się do stosowania tylko na dzień. Najpopularniejsza – woda toaletowa posiada nawet 12% stężenie esencji zapachowej i polecana jest do używania na dzień i w porze popołudniowej. Woda perfumowana, zawierająca do 20% koncentratu, może być używana na wieczór, natomiast czyste perfumy z nawet 30% stężeniem zapachowym to idealny towarzysz kobiety na te najważniejsze wieczory…

Parfum D'Empire – Corsica Furiosa – Woda perfumowana (100ml) Parfum D'Empire – Corsica Furiosa – Woda perfumowana (100ml)

Aromatyczna woda perfumowana Corsica Furiosa to przede wszystkim akord świeżej, jaskrawej zieleni i mastykowców, zimozielonych krzewów typowych dla Korsyki. Jego zapach budują nuty drzew, mchu, ziemi, siana, miodu, żywic i skóry... Zielony od czubka do korzeni, przywodzi na myśl bogaty zapach makii – zarośli złożonych z dębów, cedrów, oliwek, mirtów i aromatycznych ziół. Jest energetyczny i porywający.

Cena: 555,00 zł
zobacz więcej
Parfum D'Empire – Cuir Ottoman – Woda perfumowana (100ml) Parfum D'Empire – Cuir Ottoman – Woda perfumowana (100ml)

Cuir Otoman to tajemniczy i pełen wschodniego erotyzmu zapach irysów i skóry. Przenosi nas w samo serce Azji, w krainę baśni tysiąca i jednej nocy. Irysowi towarzyszy równie zmysłowy jaśmin. Czystek, wanilia, bób tonka i rodzynki zmiękczają głęboką skórzaną nutę palonego styraku.

Cena: 555,00 zł
zobacz więcej
Parfum D'Empire – Eau Suave – Woda perfumowana (100ml) Parfum D'Empire – Eau Suave – Woda perfumowana (100ml)

Perfumy Eau Suave inspirowane są kolekcją róż w oranżerii Józefiny Bonaparte, cesarzowej Francji, a także jej głęboką miłością do Napoleona. Ponadto kompozycję tworzą nuty owocowe: brzoskwinia i truskawki oraz pikantne: pieprz, szafran i kolendra.

Cena: 555,00 zł
szt.
zobacz więcej
Parfum D'Empire – Fougère Bengale – Woda perfumowana (100ml) Parfum D'Empire – Fougère Bengale – Woda perfumowana (100ml)

Wśród zapachu tytoniu i tonki opuszczamy plantację herbaty. Otacza nas zwierzęcy zapach dżungli Asamu. Rozpoczyna się polowanie na tygrysa. Gdy drapieżnik zostanie pokonany odpoczniemy wśród wanilii i paczuli w pałacu maharadży.

Cena: 555,00 zł
zobacz więcej
Parfum D'Empire – Musc Tonkin – Woda perfumowana (100ml) Parfum D'Empire – Musc Tonkin – Woda perfumowana (100ml)

Uzależniająca, silna, zmysłowa aura... Zapach rozgrzanego ciała. Magiczny eliksir, poświęcony jednemu tylko bohaterowi, łagodnemu i czczonemu od tysiącleci – piżmu tonkijskiemu. To więcej niż perfumy...

Cena: 555,00 zł
zobacz więcej
Parfum D'Empire – Tabac Tabou – Ekstrakt perfum (50ml) Parfum D'Empire – Tabac Tabou – Ekstrakt perfum (50ml)

Rozpalone przez kwiaty kocanki pierzaste liście tabaki zwijają się, otulając kremowe płatki narcyza. Zapachy ziół, miodu i rozgrzanej skóry przeplatają się ze sobą, tworząc intensywną, szamańską mieszankę. Tabac Tabou to zapachowy hołd złożony świętym ziołom rdzennych Amerykanów.

Cena: 585,00 zł
szt.
zobacz więcej
Parfum D'Empire – Yuzu Fou – Woda perfumowana  (100ml) Parfum D'Empire – Yuzu Fou – Woda perfumowana (100ml)

Współczesny i wibrujący Yuzu Fou odwołuje się do serca japońskiej awangardy: chaotyczna muzyka elektroniczna, tryskający życiem nieład i architektura. Energetyczna i optymistyczna, patrząca w przyszłość cywilizacja.

Cena: 555,00 zł
szt.
zobacz więcej
Parfum D'Empire Wazamba – Woda perfumowana 100ml Parfum D'Empire Wazamba – Woda perfumowana 100ml

Przenikliwy odbiór somalijskiego kadzidła, kenijskiej mirry, etiopskiego opoponaksu, indyjskiego drzewa sandałowego i marokańskiego cyprysa przypomina rytuały wielkich cywilizacji: nuty, które są zaproszeniem do odkrycia ścieżki ponad czasem.

Cena: 555,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium