Atkinsons London

Pierwszy Dom perfumeryjny Atcinsons powstał po koniec 1799 roku w centralnym Londynie. To miejsce zlokalizowane przy 44 Gerard Street było największym pragnieniem perfumiarza aby mógł sprzedawać własnoręcznie robione produkty do pielęgnacji i perfumy. W przeciągu zaledwie kilku tygodni jego balsam o zapachu róży z tłuszczem niedźwiedzim stał się nieodzownym produktem i przyniósł bardzo dużo rozgłosu wśród londyńskiej arystokracji.

Wraz ze swoim emblematycznym niedźwiedziem Atcinson stał się oficjalnym perfumiarzem Dworu Królewskiego w Anglii a także śmietanki arystokracji i najbardziej wymagającej klienteli na całym świecie. Opierając się na swojej 200 letniej angielskiej ekscentryczności stylu i nienagannych manierach staje się prekursorem w dziedzinie perfumes snobbism. Kultowa, niszowa brytyjska marka niszowa w której dziedzictwo spotyka się awangardowym duchem śmiałej ekspresji siebie i ciągłych innowacji. Sztuka i rzemiosło są przesiąknięte historią ale napędzane dążeniem do doskonałości wyznaczającej trendy jutra tworząc wyjątkowe kolekcje.

Emblematic collection nawiązuje do pierwszych produktów i miejsc istotnych dla firmy. To potrójne ekstrakty, bogate i silniejsze. The legendary collection to arcydzieła dziedzictwa kiedyś stworzone dla najbardziej prestiżowych i wpływowych klientów. To duchowość osobowości z ekscytującą historią. Atcinson cudownie wykorzystuje swoje zabytkowe arcydzieła do współczesnych zapachów. Oud collection to najdroższe sekrety orientu w odsłonie nieodpartego angielskiego akcentu. Tajemnicza i głęboka odzwierciedla okres kiedy dwie wielki cywilizacje Anglia i Wschód były doskonale splecione. Kolekcja współczesna to nowoczesne interpretacje najbardziej symbolicznych składników klasycznej perfumerii. Od pomady pachnącej różą , poprzez angielską sztukę zapachu , brytyjską elegancję i luksusowy styl życia do nowoczesności, ekscentryczności i współczesności. Marka Atcinsons jest dla ludzi którzy cenią namacalne wyrafinowanie z charakterystycznym powiewem indywidualności , odrobiną dowcipu, błyskami odkrycia i odrobiną niespodziewanego.

Atkinsons London

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium