Gritti

Gritti Venetia jest wyrazem starożytnej sztuki, którą Alvise Gritti z ciekawością eksplorował w XVI wieku, połączonym z przeżyciami podczas licznych podróży z Wenecji do Konstantynopolu.

Szlachetnego pochodzenia kupiec i dyplomata, świadek intryg i zaskakujących odkryć na dworze, Gritti stworzył pomysł skondensowania odczuwanych emocji w coś lekkiego i nieśmiertelnego; zapachowe obrazy wyrażone drogocennymi składnikami perfum.

Obecnie Gritti Venetia to rodzinna manufaktura perfum prowadzona przez Lucę Grittiego, buntownika w świecie niszowej perfumerii, jak i twórczego ducha stojącego za zapachami: mocnymi, odważnymi, odmiennymi i absolutnie zapierającymi dech w piersiach.

Emblemat „wyprodukowane we Włoszech” od ponad wieku jest symbolem doskonałości, piękna i najwyższej jakości we wszystkich swoich przejawach. Włoska pasja do luksusowych perfum odzwierciedla się w najwyższej dbałości o składniki, kompozycje zapachowe i opakowania; liczy się każdy szczegół.

Gritti

Gritti Magnifica Lux - woda perfumowana 100ml

Gritti Magnifica Lux - woda perfumowana 100ml
Gritti Magnifica Lux - woda perfumowana 100ml

Magnifica Lux to symbol światła o wieloaspektowym znaczeniu. Światło to odkrywa wszystko, co do tej pory było ukryte w cieniu – również zatajone prawdy. W wodzie perfumowanej Magnifica Lux, Luca Gritti odtwarza lekkość i iskrzący nastrój kultowych kompozycji szyprowych, bez użycia ich tradycyjnych składników.

Cena:

925,00 zł

Gritti Preludio - woda perfumowana 100ml

Gritti Preludio - woda perfumowana 100ml
Gritti Preludio - woda perfumowana 100ml

Ciepła bryza z południa pieści spokojne, szmaragdowozielone morze na skraju horyzontu. Promienie słońca muskają skórę, gdy nagle świeży, wschodni wiatr niesie ze sobą zapach tajemnicy i magii… Preludio opisuje emocje odkrywania nowych horyzontów i krain, ducha wolności i ciekawości.

Cena:

925,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium