Gritti

Gritti Venetia jest wyrazem starożytnej sztuki, którą Alvise Gritti z ciekawością eksplorował w XVI wieku, połączonym z przeżyciami podczas licznych podróży z Wenecji do Konstantynopolu.

Szlachetnego pochodzenia kupiec i dyplomata, świadek intryg i zaskakujących odkryć na dworze, Gritti stworzył pomysł skondensowania odczuwanych emocji w coś lekkiego i nieśmiertelnego; zapachowe obrazy wyrażone drogocennymi składnikami perfum.

Obecnie Gritti Venetia to rodzinna manufaktura perfum prowadzona przez Lucę Grittiego, buntownika w świecie niszowej perfumerii, jak i twórczego ducha stojącego za zapachami: mocnymi, odważnymi, odmiennymi i absolutnie zapierającymi dech w piersiach.

Emblemat „wyprodukowane we Włoszech” od ponad wieku jest symbolem doskonałości, piękna i najwyższej jakości we wszystkich swoich przejawach. Włoska pasja do luksusowych perfum odzwierciedla się w najwyższej dbałości o składniki, kompozycje zapachowe i opakowania; liczy się każdy szczegół.

Gritti

Gritti Noctem Arabs - woda perfumowana 100ml

Gritti Noctem Arabs - woda perfumowana 100ml
Gritti Noctem Arabs - woda perfumowana 100ml

Wizja Luci Gritti, dotycząca nowoczesnego zapachu oud, inspirowana jest świeżością nocy na pustyni - suchym powietrzem i kontrastem między ciepłym piaskiem a zimnym, ciemnym niebem. Dla Noctem Arabs perfumiarz wzbogacił naturalny zapach agaru o akordy liści tytoniu, cedru i mirry. Całość tworzy niemal przezroczystą, chłodną kompozycję, w której oud, choć obecny, jest postrzegany jako lżejszy i świeższy. 

Cena:

925,00 zł

Gritti Rialto - ekstrakt perfum 100ml

Gritti Rialto - ekstrakt perfum 100ml
Gritti Rialto - ekstrakt perfum 100ml

Rialto, słynny most w Wenecji, jest unikalny, choć w pierwszej chwili wydaje się znajomy. Doświadczenia i emocje mostu łączą się tak jak składniki ekstraktu perfum: przyprawy z egzotycznymi owocami, włoski duch bergamotki i irysa z drogocenną różą Taïf oraz wyrafinowany oud z delikatnym akcentem białego piżma.

Cena:

1 575,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium