Gritti

Gritti Venetia jest wyrazem starożytnej sztuki, którą Alvise Gritti z ciekawością eksplorował w XVI wieku, połączonym z przeżyciami podczas licznych podróży z Wenecji do Konstantynopolu.

Szlachetnego pochodzenia kupiec i dyplomata, świadek intryg i zaskakujących odkryć na dworze, Gritti stworzył pomysł skondensowania odczuwanych emocji w coś lekkiego i nieśmiertelnego; zapachowe obrazy wyrażone drogocennymi składnikami perfum.

Obecnie Gritti Venetia to rodzinna manufaktura perfum prowadzona przez Lucę Grittiego, buntownika w świecie niszowej perfumerii, jak i twórczego ducha stojącego za zapachami: mocnymi, odważnymi, odmiennymi i absolutnie zapierającymi dech w piersiach.

Emblemat „wyprodukowane we Włoszech” od ponad wieku jest symbolem doskonałości, piękna i najwyższej jakości we wszystkich swoich przejawach. Włoska pasja do luksusowych perfum odzwierciedla się w najwyższej dbałości o składniki, kompozycje zapachowe i opakowania; liczy się każdy szczegół.

Gritti

Gritti Damascus - woda perfumowana 100ml

Gritti Damascus - woda perfumowana 100ml
Gritti Damascus - woda perfumowana 100ml

Damascus jest uwodzicielska, kusząca, psotna. Opowiada spotkanie kochanków w letnią, upalną noc. Zapach Damascus jest bardzo cielesny, pobudza zmysły i wyobraźnię, w której kształtuje się wizja splecionych ze sobą ciał. W powietrzu unosi się aromat opium, który zaciera granicę między snem a rzeczywistością.

Cena:

875,00 zł

Gritti Fanós - woda perfumowana 100ml

Gritti Fanós - woda perfumowana 100ml
Gritti Fanós - woda perfumowana 100ml

Aromat wody perfumowanej Fanós unosi się na wyspie Calypso. Otwarcie to mieszanka zapachów Wschodu i Zachodu. Gęsta mgła zapachu wisi w powietrzu nad Calypso i osiada na każdego kto postawi stopę na lądzie. Następnie, w magiczny sposób, z ziemi unosi się pył korzennych aromatów kardamonu i cynamonu, pikantnego imbiru, zmysłowej mimozy, delikatnego fiołka oraz czystego kwiatu pomarańczy – tak w powietrzu nad Calypso wiruje zapach uwodzenia.

Cena:

875,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium