Opcje przeglądania
 	  OLIVIER DURBANO Pyrit Ana Tra - woda perfumowana OLIVIER DURBANO Pyrit Ana Tra - woda perfumowana

Pyrit Ana Tra marki Olivier Durbano to perfumy stworzone dla kobiet i mężczyzn o kwiatowo – drzewnym zapachu. Ciężkie akordy agaru i piżma otulają swą głębią. Kompozycja lukrecji i neroli dodaje słodyczy i zmysłowości, a nuty mastyksu tworzą tajemnicę, która kusi aby ją odkrywać.

Cena: 965,00 zł
zobacz więcej
Olivier Durbano - Black Tourmaline - Woda perfumowana (30ml,100ml) Olivier Durbano - Black Tourmaline - Woda perfumowana (30ml,100ml)

Woda perfumowana Olivier Durbano Black Tourmaline to zapach nieprzeciętny i szlachetny zarazem, pochodzący z niszowej półki. Zamknięty w minimalistyczny, przezroczysty flakon z czarną zakrętką nie koncentruje uwagi na wyglądzie produktu, lecz odsyła bezpośrednio do skrywanej zawartości.

Cena: 425,00 zł
zobacz więcej
Olivier Durbano - Chrysolithe - Woda perfumowana (100ml) Olivier Durbano - Chrysolithe - Woda perfumowana (100ml)

Symbolem samokontroli, boskiej wiedzy i harmonii między męskością a kobiecością jest w istocie chryzolit. Symbolizuje czystą i duchową moralność, nie zniekształconą żadnymi ziemskimi zakłóceniami. Emanując siłą i harmonią, Chrysolithe pachnie czysto i świetliście, symbolizując spokój i mądrość.

Cena: 835,00 zł
zobacz więcej
Olivier Durbano - Citrine - Woda perfumowana (100ml) Olivier Durbano - Citrine - Woda perfumowana (100ml)

Cytryn jest symbolem mądrości, siły i pokoju. Zawiera kolory słońca, światła i najbardziej cenionego kruszcu: złota. Zawiera sycylijską lemonkę, dziką pomarańczę, żywicę elemi, różowy pieprz, nasiona marchewki, mimozę, drzewo różane, gwajak, piżmo, szarą ambrę i wosk pszczeli. 

Cena: 835,00 zł
zobacz więcej
Olivier Durbano - Heliotrope - Woda perfumowana (100ml) Olivier Durbano - Heliotrope - Woda perfumowana (100ml)

Tradycyjnie Heliotrope ma do czynienia z zapachem kadzidlanym, który tym razem jest elegancki i nienarzucający się, a zarazem bardzo trwały. Z kolei czerwień jest kolorem narodzin, życia i śmierci. Jest siłą sprawczą, życiodajną iskrą między ziemią a niebem.

Cena: 835,00 zł
zobacz więcej
Olivier Durbano - Jade - Woda perfumowana (100ml) Olivier Durbano - Jade - Woda perfumowana (100ml)

Jade czyli nefryt to symbol wiecznego życia, miłości i władzy absolutnej. Nefryt jest niebiańskim, królewskim i drogocennym kamieniem. Nefryt ponoć wpływa na umysł i umożliwia lepsze zrozumienie treści marzeń.

Cena: 835,00 zł
zobacz więcej
Olivier Durbano - Labradorite - Woda perfumowana (100ml) Olivier Durbano - Labradorite - Woda perfumowana (100ml)

Najnowszy zapach francuskiego perfumiarza Oliviera Durbano nosi nazwę Labradorite, są trzynastym zapachem w jego ofercie. Labradorite to zapach zmiany z subtelnym blaskiem boskości. Na pierwszy plan wybija się w nim moc gwajakowca, „świętego drzewa” palo santo, połączonego z tajemniczą, urzekającą tuberozą, świetlistym i orzeźwiającym majerankiem oraz głębokimi tonami opoponaksu, cywety i kastoreum.

Cena: 835,00 zł
zobacz więcej
OLIVIER DURBANO - Lapis Lazuli - Woda perfumowana (100ml) OLIVIER DURBANO - Lapis Lazuli - Woda perfumowana (100ml)

Kompozycja Lapis Lazuli, dwunaste dzieło kolekcji Parfums de Pierres Poéms, zachwyca balsamiczną głębią. Wytrawne otwarcie skomponowane z suchych akordów bylicy, cyprysu i drzewa herbacianego prowadzi wprost do pełnego aromatów serca, złożonego z dojrzałych, rozgrzanych słońcem pszenicznych ziaren i szczypty zielonego tymianku.

Cena: 835,00 zł
zobacz więcej
Olivier Durbano - Lapis Philosophorum - Woda perfumowana (100ml) Olivier Durbano - Lapis Philosophorum - Woda perfumowana (100ml)

W zapachu Lapis Philosophorum Olivier Durbano połączył cenne żywice z rzadkimi i niezwykłymi nutami białych trufli, wina i szarej ambry. Bursztynowa barwa płynu nawiązuje do złocistych, miodowych bryłek, przedstawiających w sztuce mityczny kamień filozoficzny.

Cena: 835,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium