Miller et Bertaux

Paryż 1985 rok. Francis Miller i Patrick Bertaux życiowi partnerzy , artyści , często podróżujący osiedlają się w Marais w Paryżu. Otwierają sklep w którym prezentują swoje ubrania i przedmioty które przywożą z podróży. Tak powstaje Miller i Bertaux. Wkrótce uzupełniają ten swój wszechświat perfumami.

To w swoim życiu i podróżach odnajdują najpiękniejsze obrazy, najciekawsze historie które przekształcają w perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy dla ciała i duszy. Głównym motywem i inspiracją jest wyjątkowość, egzotyka i tajemnicza głębia Indii, to bogactwo szafranu, i kurkumy, odurzające przyprawy dalekiego wschodu, pomarańczowe pola, dzikie owoce, zioła. Olfaktoryczne , barwne kompozycje dzięki którym zwiedzamy wieczne Indie , poznajemy obrzędy i ocieramy się o historię. Otula nas zmysłowość drzewa kaszmirowego i sandałowego, świeżość pierwszej zieleni i wiosennych pąków, dymienie kadzidłem, wilgoć deszczu i mgły, powiew wiatru niosący ze sobą zapach zmieniających się pór roku.

Marka Miller et Bertaux to zapachowy świat artystów rzemieślników, to równowaga bytu i wyglądu. To perfumy które wypełnią twoje ciało i duszę, przywołujące wiersze wszystkich słów, wrażenia, obrazy, momenty które zainspirowały ich twórczość i zmieniły się w zapachy.

Miller et Bertaux

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium