Ormonde Jayne

Początki Ormonde Jayne dalekie są od glamour, bo powstały niemal przez przypadek i wówczas stanowiły niewiele więcej niż pasjonujące hobby bezkompromisowej perfekcjonistki. Zainteresowanie Lindy perfumami zaczęło się w czasach kiedy była jeszcze nastolatką, ta pasja doprowadziła ją do swojej pierwszej kariery, uprawiania i sprzedawania kwiatów przy drodze za jej rodzinnym domem w Cheshire. Nauczyła się również robić świece zapachowe i olejki do kąpieli, tworzyła także pięknie pachnące poduszki na urodziny i prezenty świąteczne.

Kolejne czternaście lat spędziła podróżując i pracując po całym świecie. Ze swoim wyczuciem biznesowym i dbałością o szczegóły, Linda zdobyła nieocenione doświadczenie pracując w Ameryce Południowej, Afryce i na Dalekim Wschodzie, prowadząc hotel, farmę soi a nawet małą sieć lodziarni, w których tworzyła własne egzotyczne mieszanki lodów.

To właśnie w tych fantastycznych miejscach, otoczonych soczystą florą i upojonych mocnymi zapachami, Linda po raz pierwszy nauczyła się doceniać i badać egzotyczne olejki i esencje.

Po powrocie do domu kontynuowała swoją miłość do nzapachów i zaczęła tworzyć zapierające dech w piersiach kolekcje perfum, które były pokazywane na londyńskich targach. Przez dwa kolejne lata nagradzano ją za styl i innowacyjność. Kiedy później poproszono ją o stworzenie „idealnej świecy zapachowej” dla Chanel, podjęła to wyzwanie. Nie minęło dużo czasu, zanim jej inspirująca wizja postawiła ją w samym centrum uwagi. Wtedy właśnie narodziła się gama perfum Ormonde Jayne. Każdy produkt tworzony jest z pasją, ręcznie butelkowany i pakowany w jej londyńskim warsztacie. Perfumerię Ormonde Jayne otwarto 30 listopada 2001 roku na londyńskiej Old Bond Street, gdzie wysokie na 18 stóp lustra w jasnozłotych ramach i aksamitne zasłony tworzą dekadenckie wnętrze, pięknie kontrastujące z mandarynkowymi opakowaniami i oszałamiającym wachlarzem wykwintnych perfum.

Ormonde Jayne

Ormonde Jayne Montabaco Cuba - woda perfumowana 88ml

Ormonde Jayne Montabaco Cuba - woda perfumowana 88ml
Ormonde Jayne Montabaco Cuba - woda perfumowana 88ml

Ormonde Jayne Montabaco Cuba oddaje esencję Ameryki Łacińskiej, podkręcając ją o nutę gourmand. Nuty zapachowe bergamotki, magnolii i jaśminu łączą się z drzewem sandałowym i absolutem wanilii, dzięki czemu Cuba jest wyróżniającym się zapachem, którego nie można przegapić.

Cena:

1 115,00 zł

Ormonde Jayne Nawab of Oudh Intensivo - czyste perfumy

Ormonde Jayne Nawab of Oudh Intensivo - czyste perfumy
Ormonde Jayne Nawab of Oudh Intensivo - czyste perfumy

Ormonde Jayne Nawab of Oudh Intensivo to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jest to połączenie ambry i róży z delikatnym akcentem oudh. Jednak zaskakująco żaden składnik nie wyróżnia się ponad pozostałymi. Nawab of Oudh Intensivo jest idealny dla mężczyzn i kobiet, którzy pragną uwodzącego i wyjątkowego zapachu.

Cena:

1 175,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium