Producenci
PRODUCENCI

Bezpieczeństwo zakupów

safetyKupują Państwo w pewnej i bezpiecznej perfumerii. Nasza firma posiada tradycyjne salony sprzedaży i współpracuje z największymi i oficjalnymi dystrybutorami w branży selektywnej. Każdy nasz Klient ma pewność, że dokonuje transakcji z rzetelnym i sprawdzonym partnerem.

Akceptujemy 4 sposoby płatności:

1. płatność przelewem;

2. płatność kartą kredytową lub płatniczą;

3. płatność za pobraniem u kuriera, w momencie doręczenia przesyłki;

4. płatność gotówką  - odbiór osobisty.

Szczegóły dotyczące poszczególnych form płatności znajdziecie Państwo w sekcji „Sposoby Płatności”.

Perfumeria Tigerandbear współpracuje z DOTPAY - serwisem obsługującym płatności on-line. Możecie Państwo bezpiecznie zapłacić kartą płatniczą (akceptujemy wszystkie karty, które mogą być wykorzystane do płatności elektronicznych), lub skorzystać z szybkiego przelewu on-line (opcja ta dotyczy większości banków). Wszelkie transakcje dokonywane za pośrednictwem serwisu DOTPAY spełniają wszystkie wymogi programów Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS), Visa Cardholder Information Security Program (CISP), Visa International's Account Information Security (AIS), MasterCard International's Site Data Protection (SDP). Zapłata tą drogą nie wymaga żadnej dodatkowej rejestracji, jest w 100% bezpieczna i bardzo prosta.

Mając na uwadze bezpieczeństwo przesyłek, zamówiony towar jest dostarczany w bezpiecznym opakowaniu, wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej, a wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Każdy Klient naszej perfumerii ma zagwarantowane prawo do wymiany lub zwrotu towaru.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta:

tel.: +48 12 433 38 93

tel. kom.: +48 788-438-438

e-mail: bok@tigerandbear.pl

Dział Obsługi Klienta jest czynny: PON-PT, 9 - 17.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl