Producenci
PRODUCENCI

Sprzedaż próbek

Idealny zapach... Nie lada wyzwaniem jest odnalezienie go wśród tysięcy propozycji na rynku. Perfumerie TIGERANDBEAR szczerze zachęcają do odwiedzin naszych sklepów stacjonarnych i konsultacji z naszymi ekspertami w dziedzinie doboru perfum. Oczywiście nie każdy może sobie pozwolić na wizytę u nas, a wiele zapachów z naszej oferty nie jest dostępna w perfumeriach sieciowych, które oferują jedynie popularne pozycje.

Wychodząc Państwu naprzeciw zachęcamy do wypróbowania wybranych zapachów przed zakupem. Jako perfumeria autoryzowana, posiadająca własne sklepy, oczywistym faktem jest, iż dysponujemy testerami wszystkich oferowanych przez nas perfum.

tigerandbear

Możecie Państwo zamówić próbki dowolnych zapachów z naszej oferty. Na stronie produktu jako jeden z wariantów pojemności widnieje pozycja "Próbka" - wybierając ją nasz personel przygotuje dla Klienta próbkę tego zapachu w fiolce z atomizerem o pojemności około 2ml. Przy każdym zamówieniu przesyłamy maksymalnie jedną próbkę konkretnego zapachu.

Zwracamy uwagę, że próbki są wykonywane ręcznie, stąd może wystąpić nieznaczna różnica w pojemności każdej z nich. Zastrzegamy sobie także prawo do wysłania (w razie dostępności) próbek firmowych (gotowych - oferowanych przez marki) - w takim przypadku pojemność próbki jest uzależniona od producenta.

 

 
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta:

tel.: +48 12 433 38 93

tel. kom.: +48 788-438-438

e-mail: bok@tigerandbear.pl

Dział Obsługi Klienta jest czynny: PON-PT, 9 - 17.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl