
Kategorie
Producent
KONSYSTENCJA
PROBLEM SKÓRY
Cena
-
od
do

Relax Deep Bath & Shower Oli oczyszcza umysł z natrętnych myśli, głęboko relaksuje, przywraca spokój i harmonię. Idealny kiedy nie możesz zasnąć - zapewnia dobry sen.

Odżywiaj skórę dzięki Aromatherapy Associates Shower Oil, nawilżającej formule, która zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry.

Aromatherapy Associates Wash doskonale usuwa zanieczyszczenia z dłoni i ciała, pozostawia skórę odświeżoną, nawilżoną i nadaje jej wspaniały zapach.
Ożywczy produkt do mycia skóry dłoni i ciała o delikatnym zapachu.

Mydło w płynie Jardin Citrus swoim zapachem przenosi nas na wzgórza południowej Francji takie jak Mentona lub do Ligurii we Włoszech, Portofino albo Amalfi. Możemy dzięki niemu poczuć również magiczny i gorący klimat Andaluzji i Maroko. Zawiera świeże i energiczne nuty bergamotki, cytrusów, cytroneli, mięty i cedru, które są tłem dla intrygujących i zniewalających swoją głębią nut sosny, kwiatu pomarańczy, jałowca, piżma i jaśminu. Zapach otula i pozwala na niezapomniane chwile relaksu.

Krem pod prysznic Tranquillity otula zmysły i pozwala na pełne wyciszenie i relaks. Jego działanie aromaterapeutyczne uspokaja i przywraca poczucie harmonii. Powstał na bazie olejku amarantowego, olejku różanego i ekstraktu z wanilli. Krem poprawia wygląd skóry oraz może być również używany do aromatycznych kąpieli.

Poczuj jak Twoja skóra jest aksamitnie miękka i nawilżona dzięki Conditioning Body Wash. Oczyszczaj, pielęgnuj i odświeżaj, dzięki zmysłowemu, odżywczemu produktowi do mycia i pielęgnacji ciała.

Mydło w płynie do ciała i rąk delikatnie perfumowane Divine Vanille marki Olivier Pescheux – w 98% naturalne. Naturalna gliceryna oczyszcza i odżywia skórę, nie uszkadzając jej ani nie wysuszając. Bezpieczna dla wrażliwej skóry.

Mydło w płynie do ciała i rąk delikatnie perfumowane Nice Bergamote, zapachu od Antoine Maisondieu – w 98% naturalne. Naturalna gliceryna oczyszcza i odżywia skórę, nie uszkadzając jej ani nie wysuszając. Bezpieczna dla wrażliwej skóry.

Mydło w płynie do ciała i rąk delikatnie perfumowane Orange X Santal, zapachu od Natalie Gracia-Cetto – w 98% naturalne. Naturalna gliceryna oczyszcza i odżywia skórę, nie uszkadzając jej ani nie wysuszając. Bezpieczna dla wrażliwej skóry.