Trussardi

Trussardi to włoska marka modowa i lifestylowa, która w 2011 roku obchodziła 100-lecie działalności. Założona pierwotnie jako fabryka rękawic przez Dante Trussardi w 1911 roku, firma odniosła sukces w tym przedsięwzięciu i ostatecznie została wyznaczona jako producent rękawic dla brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Jednak największe sukcesy firmy zostały zrealizowane po tym, jak wnuk Dantego Nicola przejął firmę w 1965 roku.

Wiek i zmysł biznesowy Nicoli dotyczące zmian społecznych w 1960 roku pomogły tej firmie zdobyć międzynarodową sławę jako dom mody i marka luksusowych towarów lifestylowych. Jedną z najważniejszych zmian wprowadzonych przez Nicolę była adaptacja wyraźnego logo - Trussardi Greyhound - które ozdobiłoby jej produkty i nadało marce unikalny identyfikator na rynku. Pod kierunkiem Nicoli Trussardi rozszerzył się z rękawiczek na bagaż, torebki, akcesoria domowe i biurowe oraz skórzane kurtki. Firma utrzymuje zaangażowanie w doskonałe włoskie rzemiosło i swoją reputację jako producenta wysokiej jakości przedmiotów rozsianych po całym świecie.

Przedwczesna śmierć Nicola Trussardi w 1999 roku w wyniku wypadku samochodowego nie spowolniła sukcesu firmy. Trussardi pozostaje firmą rodzinną pod przewodnictwem Beatrice Trussardi, czwartego pokolenia rodziny, które dzierży lejce. Pod kierownictwem Beatrice firma rozszerzyła się o marki Trussardi 1911, Tru Trussardi i TJ. Od 2005 roku Trussardi oferuje zapachy w połączeniu z Selective Beauty. Pierwszym zapachem Trussardi był Trussardi dla kobiet, wprowadzony w skórzanej butelce zaprojektowanej przez samego Nicolę Trussardi.

W 2020 marka zaprezentowała luksusową linię Le Vie Di Milano, celebrując wspaniałe miasto Mediolan jego duszę, zapachy i energię. Kolekcja oddaje hołd marce modowej za pomocą słynnego logo charcika włoskiego wieńczącego korki każdego z zapachów. Utalentowani perfumiarze zainspirowali się Mediolanem i jego pięknem, widokami i aromatami, dzieląc się z nami zapachami, które reprezentują prawdziwego ducha miasta. Grupa wyjątkowych nosów została poproszona o wyrysowanie "węchowej mapy" różnych miejsc, klasyfikując razem zapachy, styl, emocje i nawyki typowe dla tak zwanej "esencji mediolańskiej". Rezultatem jest fascynująca mieszanka przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Eleganckie i wymowne, sześć zapachów tworzy na skórze koktajl lotnych związków organicznych, które definiują zapach miasta. Le Vie di Milano Trussardi Parfums otwiera drzwi percepcji. W 2022 do kolekcji dołączyły kolejne zapachy Alba sui Navigli, Walking in Porta Venezia, The Italian Artists of Via Solferino, Walking On Via Fiori Oscuri oraz The Paintings of Palazzo Reale i The Courtyards of Castello Sforzesco. Ikoniczne, uniseksowe zapachy Trussardi, to podróż, która pozwala ponownie poczuć niepowtarzalną atmosferę ulic Mediolanu.

Trussardi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium