Opcje przeglądania

Rancé

Rancé to marka o ponadczasowej doskonałości, z wyjątkową tradycją, stworzona dzięki pasji i savoir faire rodziny Rance. Od XVII wieku Rance Maison z siedzibą w Grasse był znany z wyjątkowego mistrzostwa w wytwarzaniu perfumowanych rękawiczek. Umiejętność opanowania technik wkrótce przekształciła się w sztukę destylacji i mieszana esencji. Z tego dziedzictwa w 1795 roku Francois Rance założył laboratorium Parfumeur. Wkrótce stał się ulubionym perfumiarzem Napoleona.

Perfumy Rance to wędrówka przez historie francuskiej arystokracji i rodów królewskich. To inspiracje fabułami miłości, zdrady, ucieczki, odwagi i tragedii. Kompozycje oddające ducha tradycji zamknięte w pięknych szlachetnie zdobionych buteleczkach. Mieszanki wykonane z odważnych kontrastów. Marzenia o soczystych owocach i aromatycznych przyprawach. Bukiety kwiatów wzbogacone otulającą aurą piżma. Kwitesencja doskonałości drogocennych i wyjątkowych składników jak ziemista paczula, dymne kadzidło lub ciepła ambra.

Kolejne pokolenia kontynuują prace rodziny, cenią sobie tradycje w połączeniu z innowacją. Dyrektor artystyczny Giovanni Rance współpracuje z wykfalifikowanymi nosami z różnych środowisk. Wszystkie produkty tej marki składają się wyłącznie z naturalnych esencji. To zapachy nie tylko do noszenia, należy się nimi delektować doceniając różnorodne bogactwo tysięcy odcieni. Jest czymś co wnika głęboko w naszą duszę przekraczając granice ciała i umysłu jest odzwierciedleniem najgłębszych wspomnień i emocji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium