Nishane

Pierwsza i jedyna niszowa marka perfum z siedzibą w Stambule, która jest znana na całym świecie z wyjątkowego podejścia do perfumiarstwa artystycznego. Została założona w 2012 roku przez Muraata Katran i Melda Bekcan. Można ją łatwo rozpoznać po wyjątkowości kreacji zapachowych.

Zainspirowana zakorzenionymi tradycjami, nowoczesną wizją i kosmopolityczną strukturą Stambułu, który objął tak wiele cywilizacji; NISHANE jest gotowa być wyznacznikiem wartości, jaką przywiązujesz do siebie i swoich bliskich dzięki unikalnym i wyrafinowanym zapachom oraz eleganckiemu akcentowi swoich artystycznych kolekcji zaprojektowanych z najwyższą starannością.

Każdy zapach został zaprojektowany jako hołd dla różnych emocji i nastrojów, aby zapewnić cenne chwile do zapamiętania. NISHANE postrzega tworzenie perfum jako ważną formę sztuki i zyskuje dużą reputację dzięki opowiadaniu historii za pomocą perfum. „Kolekcja Rumi” inspirowana cytatami Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî, „Trylogia Shadow Play” inspirowana tradycyjną grą cieni znaną również jako „Karagöz & Hacivat”, „Collection Imaginative” inspirowana nowelą „Mały Książę” oraz „Kolekcja No Boundaries” zaprojektowana, aby nieść pełne nadziei przesłanie o zniesieniu wszelkich emocjonalnych granic między ludźmi na świecie, to przykłady opowiadania historii przez perfumy.

NISHANE oznacza znak, znak lub symbol, jest gotowa być symbolem wartości, jaką przypisujesz sobie i swoim bliskim, dzięki unikalnym i wyrafinowanym zapachom oraz eleganckiemu akcentowi swoich kolekcji artystycznych zaprojektowanych z najwyższą starannością.

Nishane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium