Atelier des Ors

Atelier des Ors to ekskluzywna marka, której zapachy zostały stworzone z rozmachem łącząc w sobie zmysłowość i nieodparty urok. Design perfum nawiązuje do kunsztu złoceń i są zaprojektowane przez artystę Jean-Christophe’a. Artysta zwiedził świat podziwiając imponujące żyrandole wielu pałaców książęcych, które później były inspiracją do nakreślenia pędzlem unikalnego wyglądu każdego zapachu Atelier des Ors.

Wszystkie zapachy stworzyła Marie Salamange. Każdy z nich jest na swój sposób magnetyczny, elegancki i wyrafinowany. Pragnieniem Atelier des Ors było stworzenie czegoś innego, wyrażenie innej, niepowtarzalnej wizji perfumerii Haute. Jean-Philippe przez lata zdobywał doświadczenie w kwestii rzadkich surowców, co przełożyło się na organizowanie warsztatów perfumeryjnych poświęconych esencjom oraz najbardziej niezwykłym i ekskluzywnym materiałom. Jean-Philippe jest uznanym perfumiarzem i spadkobiercą długiej tradycji.

Atelier des Ors zaprasza do naszego udziału w tajemnicy i śnie. Marka zrodziła się z tego pragnienia a pasja jego artystów do dziedzictwa francuskiej perfumerii i niepowtarzalnych kompozycji pozwala nam zanurzyć się w tych zapachowych dziełach sztuki.

Atelier Des Ors

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium