Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Atelier des Ors

Atelier des Ors to ekskluzywna marka, której zapachy zostały stworzone z rozmachem łącząc w sobie zmysłowość i nieodparty urok. Design perfum nawiązuje do kunsztu złoceń i są zaprojektowane przez artystę Jean-Christophe’a. Artysta zwiedził świat podziwiając imponujące żyrandole wielu pałaców książęcych, które później były inspiracją do nakreślenia pędzlem unikalnego wyglądu każdego zapachu Atelier des Ors.

Wszystkie zapachy stworzyła Marie Salamange. Każdy z nich jest na swój sposób magnetyczny, elegancki i wyrafinowany. Pragnieniem Atelier des Ors było stworzenie czegoś innego, wyrażenie innej, niepowtarzalnej wizji perfumerii Haute. Jean-Philippe przez lata zdobywał doświadczenie w kwestii rzadkich surowców, co przełożyło się na organizowanie warsztatów perfumeryjnych poświęconych esencjom oraz najbardziej niezwykłym i ekskluzywnym materiałom. Jean-Philippe jest uznanym perfumiarzem i spadkobiercą długiej tradycji.

Atelier des Ors zaprasza do naszego udziału w tajemnicy i śnie. Marka zrodziła się z tego pragnienia a pasja jego artystów do dziedzictwa francuskiej perfumerii i niepowtarzalnych kompozycji pozwala nam zanurzyć się w tych zapachowych dziełach sztuki.

Atelier Des Ors

Atelier Des Ors Aube Rubis – Woda perfumowana 100ml Atelier Des Ors Aube Rubis – Woda perfumowana 100ml

Piękny i uzależniający, owocowo-drzewny zapach zbudowany wokół luksusowej paczuli Prisma i eleganckiego wetiweru. Bogatemu irysowi towarzyszy rzadka nuta marchewki, podczas gdy zielone serce nieśpiesznie przechodzi w suchą drzewną podstawę.

Cena: 1 065,00 zł
zobacz więcej
Atelier Des Ors Blanc Polychrome - woda perfumowana 100ml Atelier Des Ors Blanc Polychrome - woda perfumowana 100ml

Blanc Polychrome to celebracja życia i koloru. Pole wielobarwnych kwiatów. Koronacja wiosny!

Cena: 930,00 zł
zobacz więcej
Atelier Des Ors Bois Sikar - Woda perfumowana 100ml Atelier Des Ors Bois Sikar - Woda perfumowana 100ml

Woda perfumowana Atelier Des Ors Bois Sikar. Jean-Philippe Clermont, założyciel marki Atelier des Ors, to wielki pasjonat cygar, dlatego stworzenie perfum poświęconych tej nucie było jedynie kwestią czasu.

Cena: 1 065,00 zł
zobacz więcej
Atelier Des Ors Choeur des Anges - Woda perfumowana 100ml Atelier Des Ors Choeur des Anges - Woda perfumowana 100ml

Woda perfumowana Atelier des Ors Choeur des Anges to poetycka celebracja barw, zapachów i radości życia, skomponowana z nut czerwonej pomarańczy, nasion marchwi, słonecznych owoców i kwiatów. Symfoniczne dzieło zainspirowane zostało wyobrażeniem anielskiego śpiewu. Złoty nektar osmantusa i miodu jest jak boska ambrozja. Zapach uosabia pierwotne pragnienie szczęścia i spełnienie, wysycone lirycznymi, ambrowymi tonami.

Cena: 930,00 zł
zobacz więcej
Atelier des Ors Crépuscule des Âmes - Woda perfumowana 100ml Atelier des Ors Crépuscule des Âmes - Woda perfumowana 100ml

Woda perfumowana Atelier des Ors Crépuscule des Âmes to zmierzch dusz oraz zmysłów, zniewolonych przyprawami i ciepłym, złocistym blaskiem. Perfumowa druga skóra do noszenia w mrocznych godzinach, kiedy w grze są dusze, głębokie pragnienia i dwoistość, tkwiąca w naszej świadomości.

Cena: 930,00 zł
zobacz więcej
Atelier Des Ors Cuir Sacré – Woda perfumowana 100ml Atelier Des Ors Cuir Sacré – Woda perfumowana 100ml

Wibrująca, silna kompozycja spleciona ze zmysłowymi, skórzano-drzewnymi nutami, podkreślonymi szafranem i wetiwerem z Wyspy Reunion. Bogactwo składników tworzy elegancką, intensywną mieszankę.

Cena: 1 065,00 zł
zobacz więcej
Atelier Des Ors Iris Fauve – Woda perfumowana 100ml Atelier Des Ors Iris Fauve – Woda perfumowana 100ml

Iris Fauve to nowoczesna, bardzo elegancka i zarazem zmysłowa kompozycja, która subtelnie i miękko muska skórę, tworząc wraz z nią intymną, pudrową, irysową całość. Ciepłe nuty przypraw otulają, a zwierzęce, zniewalające piżmo i wytrawny wetiwer kuszą zmysłowym czarem.

Cena: 1 065,00 zł
zobacz więcej
Atelier Des Ors Larmes du Désert – Woda perfumowana 100ml Atelier Des Ors Larmes du Désert – Woda perfumowana 100ml

Niebiański nektar, w którym królują zmysłowa ambra i magiczna mirra, otulone pikantnym kadzidłem. Ten urzekający, fascynujący zapach to hołd dla tajemniczego Bliskiego Wschodu.

Cena: 1 065,00 zł
zobacz więcej
Atelier Des Ors Lune Féline– Woda perfumowana 100ml Atelier Des Ors Lune Féline– Woda perfumowana 100ml

Zapach otwierają wibrujące akordy ciepłych przypraw, stapiających się z kadzidłem i cennymi drzewami w sercu kompozycji. Mroczny, zwierzęcy ton w bazie nadają strączki wanilii, zmysłowa orchidea, nuty balsamiczne i piżmo.

Cena: 1 065,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium