Profumum Roma

Wczesne lata pięćdziesiąte XX wieku. W małym urokliwym miasteczku na południu Włoch – Sant’Elena Sannita – istniało pragnienie stworzenia wspaniałych i ważnych rzeczy. Ten duch przedsiębiorczości charakteryzował w szczególności rodzinę Durante i zaprowadził ich do Rzymu, właściwego miejsca do realizacji ich celów. W bardzo krótkim czasie otworzyli swój pierwszy sklep, sprzedając luksusowe produkty do higieny osobistej oraz dobre samopoczucie. Dzięki swojemu wyjątkowemu talentowi stali się najważniejszym punktem odniesienia w swojej kategorii w Rzymie. Biznes został przekazywany z pokolenia na pokolenie, a wraz z nim pasja i miłość do zapachów, zapewniając dzieciom kulturowe pochodzenie i ucząc ich z oddaniem rozpoznawać różne esencje i związane z nimi emocje.

Dzięki ich naukom Giuseppe, Luciano, Felice i Maria Durante – najnowsza generacja – postanowili dać życie swojej zawodowej pasji i stworzyli własną koncepcję zapachową. Rok 1996 był czasem, w którym koncepcja ta została powołana do życia, tworząc niekonwencjonalne zapachy związane ściśle z ich uczuciami, emocjami i osobistymi doświadczeniami, nie przestrzegając żadnych zasad istniejących w świecie perfum. W ten sposób powstała marka Profumum Roma, która kieruje się własną, niepowtarzalną koncepcją, według której zapach jest wewnętrzną częścią nas samych, częścią, którą przekazujemy innym. Zapach jest niezawodnym narzędziem komunikacyjnym, które podkreśla nasze prawdziwe ja, naszą indywidualność i charakter. Zgodnie z naszą osobowością identyfikujemy się z danym zapachem a od tego jacy jesteśmy zależy czy wybrane perfumy będą charakteryzować się wesołymi, poważnymi czy buntowniczymi nutami. Profumum Roma wierzy w te przekonania i na ich podstawie tworzy ekskluzywne kolekcje będące projekcją najróżniejszych typów osobowości, które będą pasować jak druga skóra, jak czarująca sukienka idealnie dopasowana do ciała. Włoska marka jest unikalna, niekonwencjonalna, która dała początek wyrafinowanej koncepcji ewoluującej w intensywne doświadczenie, które każdy może przeżyć i zrozumieć.

Perfumy Profumum Roma pozostawiają niezwykle trwały zapach na skórze i pięknie się rozwijają w ciągu 30 minut po aplikacji. Zapachy mają niezwykle złożoną strukturę, ujawniając swoje dominujące i zanikające nuty za każdym razem, gdy stykają się ze skórą. Ponadto są niesamowicie komunikatywne: każdego ranka lub każdej nocy wybieramy naszą ulubioną kompozycję zapachową zgodnie z naszym nastrojem i emocjami. Zapachy nagradzają nas surowością lub wolnością, zmysłowością lub dzikością, czymkolwiek byśmy byli. Jak sukienka. Profumum Roma to koncentracja emocji i wrażeń.

Profvmvm Roma

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium