Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pana Dora

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu, poświęceniu i pasji założycielom marki udało się stworzyć rzadką okazję dla miłośników perfum, aby doświadczyć naprawdę wyjątkowej kolekcji perfum. Ta kolekcja, zawierająca rzadkie składniki, została stworzona z pasją, precyzją i przepychem, a wszystko to ostatecznie wlane do pięknego, uformowanego flakonu perfum zwieńczonego majestatyczną głową szwedzkiego jelenia, czyni Pana Dora domem najbardziej autentycznej, wyjątkowej i oryginalnej kolekcji perfum inspirowanej Szwecją.

Przemysł perfumeryjny od wieków odgrywał ważną rolę w życiu ludzi na całym świecie. Od samego początku, z prostymi komponentami, po rozwinięte techniki i składniki, perfumy służyły jako uzupełnienie codziennego życia, zapewniając ludziom komfort i dobrobyt, na które zasługują. Pana Dora nie tylko uznaje uświęconą historię perfum - chce osiągnąć nowy poziom wyjątkowości i luksusu dzięki wspaniałym aromatycznym składnikom z całego świata, aby zbudować produkt końcowy przelany do butelki sukcesu i miłości.

Pana Dora to szwedzka firma, która została założona w 2019 roku przez syryjsko-szwedzkiego perfumiarza Ibrahima Al-Zoubi, który wyemigrował z Syrii w 1988 roku i wędrował po świecie w poszukiwaniu najrzadszych składników aromatycznych, gdzie pracował jako perfumiarz dla największych międzynarodowych firm przez ponad 30 lat, aż w końcu założył firmę Pana Dora w szwedzkim mieście Emmaboda.

Przenieś się do szwedzkich lasów i odkryj ich zapach dzięki perfumom marki Pana Dora, które są inspirowane florą tego kraju.

Pana Dora

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium