Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

ZARKOPERFUME

Przez prawie całe życie ZARKO AHLMANN PAVLOV marzył o stworzeniu zapachu, który uchwyci unikalny klimat, styl życia i estetykę jego rodzimej Skandynawii. W 2008 roku postanowił zrealizować swoje marzenie i zaczął studiować sztukę tworzenia perfum. Jak sam mówi, była to intensywna i często trudna podróż oraz przedsięwzięcie na całe życie.

Wszystko zaczyna się w laboratorium – świętym miejscu, gdzie Zarko tworzy naprawdę wyjątkowe, oryginalne perfumy, nieskrępowane konwencjami mainstreamowego komponowania zapachów. Perfumy są projektowane tak, aby prowadziły Cię z dala od codzienności, do świata marzeń, gdzie wszystko jest możliwe.

Zarko Ahlmann Pavlov wierzy, iż perfumy opowiadają historię tysięcy splecionych elementów które od początku czasu były kluczowe dla perfum i akordów perfumowych. Chodzi o szacunek dla tradycji, ale także o patrzenie w przyszłość. O odwagę do kwestionowania wszystkiego i redefiniowania, co to znaczy nosić eau de parfum.

Gdy nałożysz na siebie kompozycje marki Zarkoperfume, wyruszysz w podróż, która przechodzi przez tysiące lat historii, innowacji i tradycji.

Zarkoperfume

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium