Pierre Guillaume

Pierre Giullame od dziecka zafascynowany był zapachami a następnie perfumami. Dorastał w rodzinie chemików, zbierał olejki eteryczne i wszelakie pachnące materiały. Te wspomnienia z dzieciństwa będą zapowiedzią tego co po latach stanie się jego inspiracją do tworzenia perfum. Mając 25 lat próbuje odtworzyć zapach piwnicy z cygarami swojego ojca.

W 2010 roku powstała firma Pierre Giulliame Diffusion wyposażona w studio kompozycji, piwnicę z surowcami oraz narzędzia produkcyjne w całości przeznaczone do produkcji perfum zaprojektowanych przez Pierra. Cała proces produkcji zapachów odbywa się wewnętrznie od receptur, montażu przez macerację do obróbki końcowej i opakowania. Oferuje perfumy bardzo współczesne, poetyckie i pomysłowe. Każdy zapach z wybranej kolekcji stanowi przystanek w podróży do serca stylu Pierra Giullame. Korzystając z mieszanki gatunków twórca spontanicznie wyraża swoją estetykę węchową i osobiste upodobania. Zapachy są niezwykle barwne, zmienne w charakterystyczny dla twórcy sposób zaskakująco ewoluują na skórze. Motyw podróży to kreacje przywołujące otwarte przestrzenie, dziką przyrodę, odległe miejsca. Może, dżungla, dzikie wyspy. Kompozycje oparte są na innowacyjnych składnikach pochodzących z biotechnologii. Zachwycające kolekcje inspirowane światłem, słońcem i dobrym samopoczuciem ewoluują na skórze dzięki unikalnym molekułom.

Perfumiarz zaprasza nas do intymnego i wymarzonego świata w którym sztukę perfum kształtują wszechświaty nasycone surrealizmem lub egzotyką. Jego perfumy są cudownym wzmacniaczem , są wyrazem artystycznej dyscypliny naukowej , połączeniem techniki z poezją. Pierre Giulliame tworzy i produkuje swoje perfumy w całkowitej swobodzie twórczej i finansowej, we własnych warsztatach w sercu Natural Regional Parc w Owernii pod nazwą noszącą jego imię. Jego zapachy oferuje blisko 250 punktów w 21 krajach.

Pierre Guillaume

  Pierre Guillaume Monsieur - woda perfumowana Pierre Guillaume Monsieur - woda perfumowana

Monsieur to bogaty, potężny zapach. Jest jednocześnie złożony i żywiołowy, pełen skrajnie organicznej zmysłowości.

Cena: 515,00 zł
zobacz więcej
Pierre Guillaume 12.1 Un Crime Exotique - woda perfumowana Pierre Guillaume 12.1 Un Crime Exotique - woda perfumowana

Pierre Guillaume 12.1 Un Crime Exotique To zaskakująca mieszanka żywicy elemi z piernikiem, pobudzająca apetyt na życie.

Cena: 515,00 zł
zobacz więcej
Pierre Guillaume 28 Peau d'ambre - woda perfumowana Pierre Guillaume 28 Peau d'ambre - woda perfumowana

Pierre Guillaume Paris stworzyło kolejną serię wody perfumowanej, tym razem Peau d'Ambre 28. Pełna kompozycja dodaje nutkę orientalizmu, który możemy wyczuć dzięki przeważającemu zapachu kadzidła, jodły balsamicznej, benzoesu i bursztynu.

Cena: 515,00 zł
zobacz więcej
Pierre Guillaume 29 Itabaia - woda perfumowana Pierre Guillaume 29 Itabaia - woda perfumowana

Pierre Guillaume Itabaia, jest „hesperydową falą upałów” zabarwioną wanilią i konopiami. Jego kwiatowo-owocowe serce uwalnia zielone, pudrowe zwoje kwiatu Jurema zabarwione nutą marakui.

Cena: 515,00 zł
zobacz więcej
Pierre Guillaume 30 Alphaora - woda perfumowana Pierre Guillaume 30 Alphaora - woda perfumowana

Pierre Guillaume Alphaora, to wyimaginowany mech drzewny, równie złożony, co głęboki, odsłaniający bursztynowe ciepło między szałwią, suszonymi owocami i jasnym tytoniem. Słodki sok drzewa Hinoki, dziwne kwiatowe opary albizii pod słońcem, zwieńczone jasnością krwistej pomarańczy.

Cena: 515,00 zł
zobacz więcej
Pierre Guillaume Animal Mondain - woda perfumowana Pierre Guillaume Animal Mondain - woda perfumowana

Dzięki pikantnym, słodkim, drzewnym i zwierzęcym tonom mistrzowsko zaaranżowanym na idealnym poziomie między subtelnością a zmysłowością, Pierre Guillaume Animal Mondain to wyjątkowy i czarujący tytoniowy unisex, którego nie można przegapić.

Cena: 515,00 zł
zobacz więcej
Pierre Guillaume Aqwindia - woda perfumowana Pierre Guillaume Aqwindia - woda perfumowana

Pierre Guillaume Aqwindia złożony jest z Aqua (wody), Wind (wiatru), Dia (dzień). Ten pomysłowy „patchwork słów” zapowiada kompozycję odświeżającą jak woda, potężną jak wiatr i świetlistą jak dzień.

Cena: 515,00 zł
zobacz więcej
Pierre Guillaume Aube Pashmina - woda perfumowana Pierre Guillaume Aube Pashmina - woda perfumowana

Aube Pashmina Pierre Guillaume przedstawia kolejną wonną molekułę, której urok satynowego drzewa jest w stanie rozkochać nawet najbardziej wymagającą osobę.

Cena: 515,00 zł
zobacz więcej
Pierre Guillaume Blanche Collection Helioflora - Woda perfumowana Pierre Guillaume Blanche Collection Helioflora - Woda perfumowana

Helioflora to owocowo-ziołowy sorbet. Inspiracją dla stworzenia zapachu była Granita, tradycyjny sycylijski mrożony deser. Występuje w pośredniej konsystencji między sorbetem a kruszonym lodem. Przygotowanie deseru polega na częściowym zamrożeniu stale mieszanej mieszanki wody, lodu i owoców lub innych smacznych składników. Helioflora to zapach drzewno-kwiatowy stworzony z połączenia kwiatów, owoców, drewna i ziół. Sorbet rabarbaru, moreli i bazylii nadaje kompozycji świeżości i energii a kwiatowy akord budleji (krzew motyli) nadaje jej subtelności.

Cena: 515,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium