Pierre Guillaume

Pierre Giullame od dziecka zafascynowany był zapachami a następnie perfumami. Dorastał w rodzinie chemików, zbierał olejki eteryczne i wszelakie pachnące materiały. Te wspomnienia z dzieciństwa będą zapowiedzią tego co po latach stanie się jego inspiracją do tworzenia perfum. Mając 25 lat próbuje odtworzyć zapach piwnicy z cygarami swojego ojca.

W 2010 roku powstała firma Pierre Giulliame Diffusion wyposażona w studio kompozycji, piwnicę z surowcami oraz narzędzia produkcyjne w całości przeznaczone do produkcji perfum zaprojektowanych przez Pierra. Cała proces produkcji zapachów odbywa się wewnętrznie od receptur, montażu przez macerację do obróbki końcowej i opakowania. Oferuje perfumy bardzo współczesne, poetyckie i pomysłowe. Każdy zapach z wybranej kolekcji stanowi przystanek w podróży do serca stylu Pierra Giullame. Korzystając z mieszanki gatunków twórca spontanicznie wyraża swoją estetykę węchową i osobiste upodobania. Zapachy są niezwykle barwne, zmienne w charakterystyczny dla twórcy sposób zaskakująco ewoluują na skórze. Motyw podróży to kreacje przywołujące otwarte przestrzenie, dziką przyrodę, odległe miejsca. Może, dżungla, dzikie wyspy. Kompozycje oparte są na innowacyjnych składnikach pochodzących z biotechnologii. Zachwycające kolekcje inspirowane światłem, słońcem i dobrym samopoczuciem ewoluują na skórze dzięki unikalnym molekułom.

Perfumiarz zaprasza nas do intymnego i wymarzonego świata w którym sztukę perfum kształtują wszechświaty nasycone surrealizmem lub egzotyką. Jego perfumy są cudownym wzmacniaczem , są wyrazem artystycznej dyscypliny naukowej , połączeniem techniki z poezją. Pierre Giulliame tworzy i produkuje swoje perfumy w całkowitej swobodzie twórczej i finansowej, we własnych warsztatach w sercu Natural Regional Parc w Owernii pod nazwą noszącą jego imię. Jego zapachy oferuje blisko 250 punktów w 21 krajach.

Pierre Guillaume

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium