Bioeffect

Marka Bioeffect została założona przez trzech islandzkich naukowców. Po ponad dekadzie badań dzięki bioinżynierii odkryli w roślinach ludzką replikę EGF. Jest to jeden z najważniejszych czynników wzrostu dla skóry, pomagając zwiększyć produkcje kolagenu i elastyny pomaga w utrzymaniu zdrowej, gęstej i młodzieńczej skóry. Wyzwanie marki polega na zrozumieniu czego komórki skóry naprawdę potrzebują i w jaki sposób możemy skutecznie dostarczyć im składniki niezbędne do odbudowy i funkcjonowania. Dzięki skutecznym postępom biotechnologji misją marki Bioeffect jest przywrócenie i utrzymanie naturalnej młodości skóry z wykorzystaniem zdrowych i czystych składników. Jest to pierwszy na świecie roślinny EGF. Jęczmień jest rośliną której złożoność i cechy są idealne dla biotechnologii marki. Jest uprawiany w obojętnym pumeksie wulkanicznym z wykorzystaniem energii geotermalnej i czystej islandzkiej wody wzbogaconej w składniki odżywcze.

Flagowym produktem marki jest Bioeffect EGF serum. Wprowadzony w Islandii w 2010 roku stał się światowym sukcesem i jest sprzedawany w sklepach premium na całym świecie. Wyniki badań pokazują że miejscowe zastosowanie czynników wzrostu ma silny wpływ na procesy odmładzania. Produkty Bioeffect EGF uzupełniają naturalne zasoby EGF w organizmie oraz pobudzają komórki skóry pomagając spowolnić proces starzenia. Odmładzają, przywracają skórze blask , zdrowy koloryt, poprawiają gęstość i gładkość. Niewielka ilość starannie dobranych składników, bez substancji zapachowych, alkoholowych i olejów zapewnia skuteczność, czystość oraz przyjemne doznania sensoryczne.

Islandia jest krajem rozmaitych ekstremów które wymagają od Islandczyków wytrwałości i elastyczności. Oszałamiający krajobraz Islandii – lodowce, pola lawy, wulkany w połączeniu z surowymi zimami utrudnia uprawę roślin dlatego marka Bioeffect wykorzystuje swoje ekologiczne szklarnie zasilane zrównoważoną energią geotermalną. Moc roślin przy użyciu czystej wody wzbogaconej w składniki odżywcze w połączeniu z nauką i wytrwałością oto tajemnica i sukces marki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium