BOIS 1920

Od pierwszych formuł tworzonych w warsztacie rzemieślniczym po udoskonalone z biegiem czasu badania, Bottega Italiana Spigo jest jedną z pięciu zapachowych ekspresji na całym świecie. Bois 1920 to marka perfum rzemieślniczych z Florencji, która wyraża pasję rodziny Galardi do sztuki perfumeryjnej, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Pasja, która ożywia, inspiruje i starannie wzbogaca linie, obejmujące dziś ponad 30 zapachów. Ponadto badania nad surowcami łączące tradycję i innowacyjność, tworząc harmonię unikalnych i urzekających kompozycji zapachowych.

Wszystko zaczęło się w 1920 roku, kiedy dziadek Guido Galardi zaczął eksperymentować z pierwszymi formułami w swoim maleńkim warsztacie we Florencji. Zaczął zbierać „Spigo” (kwiaty lawendy), które dojrzewają na florenckich wzgórzach. W swoich poszukiwaniach łączy różne wyraziste cechy: olejki eteryczne, roztwory zapachowe, perfumowane torebki. Wszystkie te cechy inspirują i kształtują markę Bottega Italiana Spigo 1920 (BOIS 1920), która z biegiem lat nabiera światowego znaczenia. W 2012 roku Bois 1920 został wybrany spośród pięciu najlepszych marek perfumeryjnych podczas FiFi Awards (Oskarów perfumeryjnych) w Nowym Jorku.

Dziś Bois 1920 reprezentuje wartość dodaną w niszowym sektorze perfumeryjnym, odgrywając aktywną rolę w kierunku nowych koncepcji zapachowych, które należy poznać i nosić. To ponadczasowe, niekonwencjonalne perfumy inspirowane atmosferą lat 20., kiedy to w USA na każdym kroku było słychać muzykę jazzową i powstawały nowe kierunki artystyczne.

BOIS 1920

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium