Nicolaï

Wraz z otwarciem Nicolaï Parfumeur-Createur w 1989 roku Patricia de Nicolaï i jej mąż Jean-Louis Michau podjęli zuchwały projekt, tworząc i sprzedając własne perfumy. Od samego początku, dom Nicolaï stał się dewizą najwyższej jakości i pełnej kreatywności jako credo, zachowując wysoką elegancję, która nigdy nie kłania się dyktandom marketingu. Taka była filozofia rodziny Guerlainów, od której Patricia jest potomkiem ze strony matki. Jest pra-wnuczką Pierre'a Guerlaina, który wraz z bratem, Jacques'em jako głównym projektantem perfum, doprowadził ich firmę do sukcesu w pierwszej połowie XX wieku.

Z biegiem lat taki rygor przyciągnął publiczność do pięknych dzieł. Dziś Nicolaï Parfumeur-Createur jest jednym z klejnotów niezależnego francuskiego przemysłu perfumeryjnego, którego produkty eksportowane są na cały świat. Axel de Nicolaï, który jest także dyrektorem generalnym przedsiębiorstwa ds. Rozwoju Rodziny Nicolaï ceni zarówno pasję, jak i tradycję.

Wszystkie zapachy Nicolaï zaczynają życie w paryskim laboratorium firmy, bezpośrednio za sklepem przy rue de Richelieu 28, zaledwie kilka kroków od Luwru i Palais-Royal. Po zatwierdzeniu skoncentrowana formuła perfum jest przesyłana do fabryki, gdzie będzie produkowana na większą skalę.

Firma Nicolaï posiada własną fabrykę produkcji i pakowania w La Ferté-Saint-Aubin w sercu "Doliny Kosmetycznej", centrum wyjątkowego na świecie przemysłu perfumeryjnego, zlokalizowanego w dzielnicy Eure-et-Loir.

Nicolai

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium