Oferta specjalna

Oferta Specjalna w Perfumerii TIGERANDBEAR

Zima w pełni! Mimo chłodu za oknem i małej ilości słońca, warto wywołać na twarzach naszych bliskich i nas samych uśmiech :)

 

Od 15 do 5 lutego, do wszystkich zakupów za minimum 900zł dodamy elegancki atomizer 10ml wypełniony wybranym przez Ciebie zapachem z naszej oferty :)

 

Aby otrzymać upominek w "Uwagach do zamówienia" wpisz hasło "ZIMA" oraz podaj nazwę zapachu, z którego chcesz otrzymać atomizer 10ml.

 

Zapraszamy na zakupy i życzymy wspaniałego początku nowego roku!

 

 

 

 


 

Regulamin Oferty Zimowej w TIGERANDBEAR:

Z oferty można korzystać wielokrotnie w trakcie jej trwania. Klient otrzymuje prezent w postaci eleganckiego, czarnego atomizera o pojemności 10ml, który zostanie wypełniony wybranym przez niego zapachem.

1. Aby otrzymać upominek należy wpisać w pole "Uwagi do zamówienia" hasło "ZIMA" oraz podać, którym zapachem na być wypełniony atomizer;

2. Klient może wybrać napełnienie atomizera dowolnym zapachem z całej oferty TIGERANDBEAR za wyjątkiem czystych perfum / ekstraktów oraz perfum Profvmvm Roma;

3. Promocja łączy się z przyznawanymi punktami w ramach Programu Lojalnościowego;

4. Promocja obowiązuje w sklepie online oraz wszystkich perfumeriach stacjonarnych przy zakupie pełnowartościowych produktów nie objętych inną zniżką / rabatem (nabytych po cenie regularnej) i trwa od 15 do 5 lutego 2023 włącznie.

 

 

 

 


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta:

tel.: +48 12 298 69 27

tel. kom.: +48 788-438-438

e-mail: bok@tigerandbear.pl

Dział Obsługi Klienta jest czynny: PON-PT, 10 - 18.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium