Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Christian Tortu

Christian Tortu to florysta i projektant, którego historia rozpoczęła się w ogrodzie jego rodziców we francuskim regionie Anjou. Po wyjeździe do Paryża uświadomił sobie jak bardzo brakowało tam prawdziwej i nieokiełznanej natury. Chciał rzucić nowe światło na użycie roślin. Z Christianem Tortu warzywo czy roślina staje się zachętą do wyimaginowanej podróży, daleko od znanych już ścieżek, do miejsca bez żadnych granic.

Świat bardzo szybko zwrócił uwagę na jego bardzo pomysłowe, ale proste rozwiązania i kompozycje. Jego scenografia stworzona z kwiatów była prezentowana na festiwalu filmowym w Cannes oraz na pokazach mody Chanel, Dior czy Valentino. Aby podzielić się swoim spojrzeniem na świat i życie Christian Tortu stworzył różne kolekcje wazonów, przedmiotów dekoracyjnych, linii zapachowych i akcesoriów domowych. Tortu nie oferuje bukietów, ale sztukę życia, która zaczyna się od sztuki widzenia: kwiaty nie są już bibelotami ale żyjącymi elementami, które mogą uczynić życie piękniejszym. Butiki Christiana Tortu są miejscem, w którym sztuka żywej przyrody zastępuje prostą kwiaciarnię.

Christian Tortu dzięki swoim kompozycjom zawartym w różnych produktach zabiera w podróż przez nieznane krainy i dając niesamowitą ucztę dla zmysłów. Poprzez jego dzieła możemy spojrzeć na świat jego oczami, zobaczyć w jaki sposób widzi świat poprzez mieszanie roślin, kwiatów i warzyw w unikalnych aranżacjach, które pozbywają je sztuczności i oferują bezpośrednią interpretację natury.

Christian Tortu Bois de Oud Candle - Świeca zapachowa 190g Christian Tortu Bois de Oud Candle - Świeca zapachowa 190g

Świeca Bois de Oud to zapach magnolii otulony zmysłową nutą brzozy. Te bogate nuty łączą się z zapachami drzewnymi, które zdominowane są przez tajemniczy i intrygujący oud, którego ciepło przenika się z delikatnym owocowym aromatem davany. Dodatkowo całość wymieszana jest z nutami kadzidła i mirry.

Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Forêts Candle - Świeca zapachowa 190g Christian Tortu Forêts Candle - Świeca zapachowa 190g

Świeca Forêts to mocno leśny zapach łączący w sobie takie nuty jak żywica, igły sosny, liście i drewno drzewa cedrowego. Nuty te opatulone są rześkim zapachem mchu i świeżo ściętej trawy. Ta uzależniająca i pociągająca mieszkanka przeniesie Cię w sam środek lasu.

Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Forêts Diffuser - Dyfuzor zapachowy 250ml Christian Tortu Forêts Diffuser - Dyfuzor zapachowy 250ml

Dyfuzor zapachowy Forêts uosabia mocno leśny zapach łączący w sobie takie nuty jak żywica, igły sosny, liście i drewno drzewa cedrowego. Nuty te opatulone są rześkim zapachem mchu i świeżo ściętej trawy. Ta uzależniająca i pociągająca mieszkanka przeniesie Cię w sam środek lasu.

Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Forêts Liquid Soap - Mydło w płynie 500ml Christian Tortu Forêts Liquid Soap - Mydło w płynie 500ml

Mydło w płynie Forêts to mocno leśny zapach łączący w sobie takie nuty jak żywica, igły sosny, liście i drewno drzewa cedrowego. Nuty te opatulone są rześkim zapachem mchu i świeżo ściętej trawy. Ta uzależniająca i pociągająca mieszkanka przeniesie Cię w sam środek lasu.

Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Forêts Potpourri 450g Christian Tortu Forêts Potpourri 450g

Potpourri Forêts to mocno leśny zapach łączący w sobie takie nuty jak żywica, igły sosny, liście i drewno drzewa cedrowego. Nuty te opatulone są rześkim zapachem mchu i świeżo ściętej trawy. Ta uzależniająca i pociągająca mieszkanka przeniesie Cię w sam środek lasu.

Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Jardin Citrus Candle - Świeca zapachowa 190g Christian Tortu Jardin Citrus Candle - Świeca zapachowa 190g

Świeca zapachowa Jardin Citrus swoim zapachem przenosi nas na wzgórza południowej Francji takie jak Mentona lub do Ligurii we Włoszech, Portofino albo Amalfi. Możemy dzięki niej poczuć również magiczny i gorący klimat Andaluzji i Maroko.

Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Jardin Citrus Diffuser - Dyfuzor zapachowy 250ml Christian Tortu Jardin Citrus Diffuser - Dyfuzor zapachowy 250ml

Dyfuzor zapachowy Jardin Citrus przenosi nas na wzgórza południowej Francji takie jak Mentona lub do Ligurii we Włoszech, Portofino albo Amalfi. Możemy dzięki niemu poczuć również magiczny i gorący klimat Andaluzji i Maroko. Zawiera świeże i energiczne nuty bergamotki, cytrusów, cytroneli, mięty i cedru, które są tłem dla intrygujących i zniewalających swoją głębią nut sosny, kwiatu pomarańczy, jałowca, piżma i jaśminu. 

Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Muguet Des Bois Candle - Świeca zapachowa 190g Christian Tortu Muguet Des Bois Candle - Świeca zapachowa 190g

Świeca Muguet Des Bois posiada delikatny, smakowity i zmysłowy zapach. Wiosenna świeżość kwitnących konwalii miesza się w finezyjny sposób z nutą słodkiej, delikatnej wanilii. Jest to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Provence L'ete Candle - Świeca zapachowa 190g Christian Tortu Provence L'ete Candle - Świeca zapachowa 190g

Świeca Provence l’ete to zmysłowe przywołanie aromatów Prowansji. Intrygujące zapachy estragonu i lawendy mieszają się z eleganckim aromatem szlachetnych lasów takich jak paczula czy cedr ogrzewanych bursztynową i balsamiczną fasolą tonką oraz mirrą.

Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium