Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Christian Tortu

Christian Tortu to florysta i projektant, którego historia rozpoczęła się w ogrodzie jego rodziców we francuskim regionie Anjou. Po wyjeździe do Paryża uświadomił sobie jak bardzo brakowało tam prawdziwej i nieokiełznanej natury. Chciał rzucić nowe światło na użycie roślin. Z Christianem Tortu warzywo czy roślina staje się zachętą do wyimaginowanej podróży, daleko od znanych już ścieżek, do miejsca bez żadnych granic.

Świat bardzo szybko zwrócił uwagę na jego bardzo pomysłowe, ale proste rozwiązania i kompozycje. Jego scenografia stworzona z kwiatów była prezentowana na festiwalu filmowym w Cannes oraz na pokazach mody Chanel, Dior czy Valentino. Aby podzielić się swoim spojrzeniem na świat i życie Christian Tortu stworzył różne kolekcje wazonów, przedmiotów dekoracyjnych, linii zapachowych i akcesoriów domowych. Tortu nie oferuje bukietów, ale sztukę życia, która zaczyna się od sztuki widzenia: kwiaty nie są już bibelotami ale żyjącymi elementami, które mogą uczynić życie piękniejszym. Butiki Christiana Tortu są miejscem, w którym sztuka żywej przyrody zastępuje prostą kwiaciarnię.

Christian Tortu dzięki swoim kompozycjom zawartym w różnych produktach zabiera w podróż przez nieznane krainy i dając niesamowitą ucztę dla zmysłów. Poprzez jego dzieła możemy spojrzeć na świat jego oczami, zobaczyć w jaki sposób widzi świat poprzez mieszanie roślin, kwiatów i warzyw w unikalnych aranżacjach, które pozbywają je sztuczności i oferują bezpośrednią interpretację natury.

Christian Tortu

 Christian Tortu Forets Diffuser Refill - zapas do dyfuzora zapachowego Magiczny Las 500ml Christian Tortu Forets Diffuser Refill - zapas do dyfuzora zapachowego Magiczny Las 500ml

Dyfuzor zapachowy Forêts uosabia mocno leśny zapach łączący w sobie takie nuty jak żywica, igły sosny, liście i drewno drzewa cedrowego. Nuty te opatulone są rześkim zapachem mchu i świeżo ściętej trawy. Ta uzależniająca i pociągająca mieszkanka przeniesie Cię w sam środek lasu.

Cena: 319,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu ceramiczna misa do potpourri Christian Tortu ceramiczna misa do potpourri

Christian Tortu ceramiczna misa do potpourri stylizowana na konar drzewa pokrytego mchem, harmonizuje i podkreśla ekspozycję mieszanki potpourri, stając się elegancką, pachnącą ozdobą Twojego domu. 

Cena: 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Forest Candle - Świeca zapachowa Magiczny Las 190g Christian Tortu Forest Candle - Świeca zapachowa Magiczny Las 190g

Świeca Forêts to mocno leśny zapach łączący w sobie takie nuty jak żywica, igły sosny, liście i drewno drzewa cedrowego. Nuty te opatulone są rześkim zapachem mchu i świeżo ściętej trawy. Ta uzależniająca i pociągająca mieszkanka przeniesie Cię w sam środek lasu.

Cena: 259,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Forest Diffuser - Dyfuzor zapachowy Magiczny Las 250ml Christian Tortu Forest Diffuser - Dyfuzor zapachowy Magiczny Las 250ml

Dyfuzor zapachowy Forêts uosabia mocno leśny zapach łączący w sobie takie nuty jak żywica, igły sosny, liście i drewno drzewa cedrowego. Nuty te opatulone są rześkim zapachem mchu i świeżo ściętej trawy. Ta uzależniająca i pociągająca mieszkanka przeniesie Cię w sam środek lasu.

Cena: 319,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Forest Home Spray - Perfumy do wnętrz Magiczny Las 100ml Christian Tortu Forest Home Spray - Perfumy do wnętrz Magiczny Las 100ml

Christian Tortu Perfumy do wnętrz Magiczny Las to mocno leśny zapach łączący w sobie takie nuty jak żywica, igły sosny, liście i drewno drzewa cedrowego. Nuty te otulone są rześkim zapachem mchu i świeżo ściętej trawy. Ta uzależniająca i pociągająca mieszkanka przeniesie Cię w mgnieniu oka w sam środek lasu. 

Cena: 259,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Forest Liquid Soap - Mydło w płynie Magiczny Las 500ml Christian Tortu Forest Liquid Soap - Mydło w płynie Magiczny Las 500ml

Mydło w płynie Forêts to mocno leśny zapach łączący w sobie takie nuty jak żywica, igły sosny, liście i drewno drzewa cedrowego. Nuty te opatulone są rześkim zapachem mchu i świeżo ściętej trawy. Ta uzależniająca i pociągająca mieszkanka przeniesie Cię w sam środek lasu.

Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Forest Potpourri - Pachnące, suszone kwiaty, drzewa i owoce Magiczny Las 150g Christian Tortu Forest Potpourri - Pachnące, suszone kwiaty, drzewa i owoce Magiczny Las 150g

Potpourri Forêts to mocno leśny zapach łączący w sobie takie nuty jak żywica, igły sosny, liście i drewno drzewa cedrowego. Nuty te opatulone są rześkim zapachem mchu i świeżo ściętej trawy. Ta uzależniająca i pociągająca mieszkanka przeniesie Cię w sam środek lasu.

Cena: 259,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Jardin Citrus Candle - Świeca zapachowa Cytrusowy Ogród 190g Christian Tortu Jardin Citrus Candle - Świeca zapachowa Cytrusowy Ogród 190g

Świeca zapachowa Jardin Citrus swoim zapachem przenosi nas na wzgórza południowej Francji takie jak Mentona lub do Ligurii we Włoszech, Portofino albo Amalfi. Możemy dzięki niej poczuć również magiczny i gorący klimat Andaluzji i Maroko.

Cena: 259,00 zł
szt.
zobacz więcej
Christian Tortu Jardin Citrus Diffuser - Dyfuzor zapachowy Cytrusowy Ogród 250ml Christian Tortu Jardin Citrus Diffuser - Dyfuzor zapachowy Cytrusowy Ogród 250ml

Dyfuzor zapachowy Jardin Citrus przenosi nas na wzgórza południowej Francji takie jak Mentona lub do Ligurii we Włoszech, Portofino albo Amalfi. Możemy dzięki niemu poczuć również magiczny i gorący klimat Andaluzji i Maroko. Zawiera świeże i energiczne nuty bergamotki, cytrusów, cytroneli, mięty i cedru, które są tłem dla intrygujących i zniewalających swoją głębią nut sosny, kwiatu pomarańczy, jałowca, piżma i jaśminu. 

Cena: 319,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium