Comfort Zone

Comfort Zone to marka stworzona w Parmie we Włoszech w 1996r. jako dział pielęgnacji w rodzinnej firmie Davines Group. Ewolucja firmy opiera się na wizji i doświadczeniu naukowym dr Davida Bollati, farmaceuty i chemika kosmetycznego, który zawsze cenił rozległe badania mające na celu dążenie do doskonałości. Firma współpracując z doradcą filozoficznym wymyśliła zbiór wartości dotyczących zachowania i etyki w pracy oraz to, jak małe gesty mogą pozytywnie wpłynąć na środowisko pracy. Wartości te specjaliści Comfort Zone starają się „odzwierciedlić” w jakości produktów oraz usług mając nadzieję, że przenikną one również do klientów.

Marka Comfort Zone za swój cel postawiła sobie promowanie uduchowionego, zdrowego i zrównoważonego stylu życia dzięki zaawansowanym i świadomym rozwiązaniom opartym na nauce. Mają one zagwarantować dobroczynny wpływ na skórę, ciało i umysł. Marka stale współpracuje z zespołem lekarzy i naukowców po to, aby każda metoda była innowacyjną i skuteczną odpowiedzią na określone potrzeby skóry. Ich badania mają na celu jej zrozumienie i zagwarantowanie piękna oraz witalności. Warto zaznaczyć, że Comfort Zone dba nie tylko o naszą skórę, ale również zachęca do prowadzenia zdrowego, aktywnego trybu życia oraz do dbania o stan umysłu.

Receptury produktów Comfort Zone są skomponowane ze skrupulatnie dobranych składników aktywnych naturalnego pochodzenia gwarantującymi maksymalną skuteczność, bezpieczeństwo oraz przyjemność w trakcie stosowania kosmetyków. Silikony są zastępowane olejami i masłami odżywczymi, co pozwala wydobyć ze skóry jej naturalne i prawdziwe piękno. Wszystkie produkty produkowane są we Włoszech wykorzystując energię elektryczną z odnawialnych źródeł energii.

Comfort Zone

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium