Sprzedaż próbek

Idealny zapach... Nie lada wyzwaniem jest odnalezienie go wśród tysięcy propozycji na rynku. Perfumerie TIGERANDBEAR szczerze zachęcają do odwiedzin naszych sklepów stacjonarnych i konsultacji z naszymi ekspertami w dziedzinie doboru perfum. Oczywiście nie każdy może sobie pozwolić na wizytę u nas, a wiele zapachów z naszej oferty nie jest dostępna w perfumeriach sieciowych, które oferują jedynie popularne pozycje.

Oferta sprzedaży próbek w Perfumerii TIGERANDBEAR

Wychodząc Państwu naprzeciw zachęcamy do wypróbowania wybranych zapachów przed zakupem. Jako perfumeria autoryzowana, posiadająca własne sklepy, oczywistym faktem jest, iż dysponujemy testerami wszystkich oferowanych przez nas perfum.

Możecie Państwo zamówić próbki dowolnych zapachów z naszej oferty. Na stronie produktu jako jeden z wariantów pojemności widnieje pozycja "Próbka" - wybierając ją nasz personel przygotuje dla Klienta próbkę tego zapachu w fiolce z atomizerem. Przy każdym zamówieniu przesyłamy maksymalnie jedną próbkę konkretnego zapachu.

Uwaga!

1. Minimalne zamówienie kwotowe na próbki zamawiane przez sklep internetowy to PLN 50,- (jest to równocześnie minimalna kwota zamówienia w naszej perfumerii internetowej także na produkty detaliczne).

2. Stacjonarnie obowiązują takie same zasady oraz ceny w zakresie zakupu próbek. Przypominamy, że również obowiązuje limit ilościowy maksymalnie jednej próbki z konkretnej kompozycji.

3. Zwracamy uwagę, że próbki są wykonywane ręcznie, stąd nie możemy deklarować konkretnej pojemności każdej z nich - jest to około 2ml. Zastrzegamy sobie także prawo do wysłania (w razie dostępności) próbek firmowych (gotowych - oferowanych przez marki) - w takim przypadku pojemność próbki jest uzależniona od producenta. Dodatkowo, co wynika wprost z regulaminu, próbki jako produkty wykonywane konkretnie dla każdego klienta, nie podlegają zwrotowi;

4. Zachęcamy, aby zużyć przygotowane próbki w przeciągu maksymalnie miesiąca od ich zakupu - jak wspomniano są one przygotowywane ręcznie w plastikowych fiolkach i należy mieć na uwadze, iż po tym czasie sama kompozycja zapachowa może ulegać zmianie.

 

 


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta:

tel.: +48 12 298 69 27

tel. kom.: +48 788-438-438

e-mail: bok@tigerandbear.pl

Dział Obsługi Klienta jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium