Sprzedaż próbek

Idealny zapach... Nie lada wyzwaniem jest odnalezienie go wśród tysięcy propozycji na rynku. Perfumerie TIGERANDBEAR szczerze zachęcają do odwiedzin naszych sklepów stacjonarnych i konsultacji z naszymi ekspertami w dziedzinie doboru perfum. Oczywiście nie każdy może sobie pozwolić na wizytę u nas, a wiele zapachów z naszej oferty nie jest dostępna w perfumeriach sieciowych, które oferują jedynie popularne pozycje.

Wychodząc Państwu naprzeciw zachęcamy do wypróbowania wybranych zapachów przed zakupem. Jako perfumeria autoryzowana, posiadająca własne sklepy, oczywistym faktem jest, iż dysponujemy testerami wszystkich oferowanych przez nas perfum.

tigerandbear

Możecie Państwo zamówić próbki dowolnych zapachów z naszej oferty. Na stronie produktu jako jeden z wariantów pojemności widnieje pozycja "Próbka" - wybierając ją nasz personel przygotuje dla Klienta próbkę tego zapachu w fiolce z atomizerem. Przy każdym zamówieniu przesyłamy maksymalnie jedną próbkę konkretnego zapachu.

Uwaga!

1. Minimalne zamówienie kwotowe na próbki zamawiane przez sklep internetowy to PLN 50,- (jest to równocześnie minimalna kwota zamówienia w naszej perfumerii internetowej także na produkty detaliczne).

2. W przypadku chęci odbioru próbek, zamówionych przez sklep internetowy, w naszym salonie w Bonarka City Center w Krakowie i płatności na miejscu do zamówienia zostanie naliczona opłata wykonanie i kompletację próbek przez personel sklepu stacjonarnego w wysokości PLN 5,- za każdą próbkę (zostaną wykonane na miejscu). Jest to podyktowane notorycznym nie odbieraniem przez klientów zamówionych próbek, a tym samym marnowaniem fiolek oraz samych kompozycji zapachowych. Uprzejmie prosimy o płatność przelewem lub online za zamówienia na próbki z odbiorem osobistym - wtedy są one wykonywane przez nasz magazyn, a Państwo nie ponosicie żadnych opłat dodatkowych.

3. Zwracamy uwagę, że próbki są wykonywane ręcznie, stąd nie możemy deklarować konkretnej pojemności każdej z nich. Zastrzegamy sobie także prawo do wysłania (w razie dostępności) próbek firmowych (gotowych - oferowanych przez marki) - w takim przypadku pojemność próbki jest uzależniona od producenta. Dodatkowo, co wynika wprost z regulaminu, próbki jako produkty wykonywane konkretnie dla każdego klienta, nie podlegają zwrotowi;

4. Jeżeli Klient w przeciągu miesiąca od zakupu próbki konkretnego zapachu nabędzie pełnowymiarowy flakon danych perfum to zwracana jest mu opłata za tę próbkę (prosimy zaznaczyć to w uwagach do zamówienia).

 

 


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta:

tel.: +48 12 298 69 27

tel. kom.: +48 788-438-438

e-mail: bok@tigerandbear.pl

Dział Obsługi Klienta jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium