Clive Christian

Brytyjski Dom Perfumeryjny został założony ponad 135 lat temu. Królowa Wiktoria udostępniła mu znak korony w 1872 r. jako symbol elitarności i doskonałego stylu. Clive Christian wznowił jego działalność w 1999 r.

Wizerunek, który do dziś definiuje każdy flakon perfum Clive Christian, to korona królowej Wiktorii dumnie stojąca na nakrętce każdego zapachu. Jest to trwała pamiątka podarowana w dowód wdzięczności, celebrująca wyjątkową osobistą relację z jednym z największych brytyjskich monarchów.

Zawartość olejków zapachowych na poziomie 20% lub wyższym w każdym flakonie zapewnia długotrwałe wrażenie i wciągające doznania dla użytkownika. Mieszanki perfum od Clive Christian charakteryzują się również wyjątkową w świecie perfumiarstwa złożonością. W każdych perfumach tej marki można znaleźć od 120 do 300 różnych składników.

Ta złożoność tworzy unikalne doświadczenie dla każdego klienta, tworząc zapach, który ewoluuje na skórze użytkownika, zapewniając prawdziwe wyrażenie siebie. Używane są tylko najlepsze składniki, niezależnie od tego, czy jest to doskonale dojrzałe 50-letnie indyjskie drzewo sandałowe, najdoskonalsza róża damasceńska, najrzadszy szafran czy najnowsza przełomowa technologia perfum.

Z bogatym w niuanse portfolio łączącym kreatywne klasyki, takie jak Original Collection, z odważnymi innowacjami z serii Addictive Arts, Clive Christian jest dla tych, którzy cenią prawdziwe, ponadczasowe rzemiosło i bogate, złożone perfumy.

Clive Christian

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium