Mancera

W 2008 roku Pierre Montale ożywia dom Mancera. Następnie kładzie podwaliny pod wyjątkową współpracę między ojcem i córką. 9 lat później Amélie zostaje dyrektorką artystyczną perfum Mancera w celu ukończenia tego wielopokoleniowego projektu.

Montale to wieczny podróżnik po krańcach Orientu, posiadający wiedzę przodków przekazaną funduszowi warsztatów mistrzów perfumiarstwa. Natomiast Mancera jest wizjonerską fotografką i artystką wizualną, pasjonatką Art Deco i zakochaną w zapachach, wśród których dojrzewa u boku ojca.

Profesjonalna grafika spotyka się z projektowaniem zapachowym w ponadczasowym dziele. Sztuka i matematyka decydują o zarówno składzie produktu, jak i o jego krystalicznych opakowaniach. W tym doskonałym utworze Mancera wykracza poza swoje zachodnie i wschodnie inspiracje.

Zapachy domu Mancera pośród naszych klientów są wielce doceniane, a sama marka definiuje francuskie podejście do sztuki perfumeryjnej, jak i idealną jakość składników wykorzystywanych w produkcji owych zapachów.

Mancera

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium