Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rosendo Mateu

Rosendo Mateu jest żywym przykładem na tzw. „self-made man”, co znajduje odzwierciedlenie w jego pracy, a zwłaszcza w perfekcjonizmie, który dotyka każdej z jego kreacji. Od 45 lat Mateu był jednym ze specjalistów w Puig, jednej z najbardziej prestiżowych firm perfumeryjnych na świecie. W tym czasie opracował dziesiątki zapachów, które noszą jego osobisty podpis i ambicję osiągnięcia połączenia komercyjności z tworzeniem unikalnego produktu.

Po zakończeniu pracy dla największych międzynarodowych marek, Mateu poświęcił część swojego czasu na bardziej ambitne projekty, takie jak rozwój spersonalizowanych perfum, co doprowadziło go do studiowania tak różnych tematów, jak cywilizacja grecka, Imperium Rzymskie czy malarstwo Francisa Bacona.

"Maître Parfumeur" od 2010 roku (jeden z niewielu w Europie) w 2017 roku Mateu stanął przed swoim największym wyzwaniem: stworzeniem pięciu zapachów pod własną marką.

Po trzech latach pracy ze swoim synem Joanem, Rosendo Mateu jest wreszcie gotowy, aby pokazać, dlaczego jest uważany za jednego z najlepszych perfumiarzy na świecie. Nowa kolekcja Rosendo Mateu jest dostępna w najlepszych sklepach na całym świecie. Wykwintny projekt zarówno flakonu, jak i opakowania, nadzorowany przez samego mistrza i jego syna, stanowi idealne wykończenie całego doświadczenia. Nienaganny produkt spod ręki człowieka, który poświęcił swoje życie zapachom.

Rosendo Mateu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium