Essential Parfums

Marka Essential Parfums została założona z buntowniczym duchem i misją przywrócenia esencji sztuce perfumiarstwa. Wśród założycieli Essential Parfums panuje przekonanie, iz należy dać perfumiarzom carte blanche do tworzenia, bez ograniczeń i limitów.

Marka współpracuje z najlepszymi perfumiarzami na świecie, starannie pozyskując najlepsze zrównoważone składniki, gdy tylko jest to możliwe, aby przekształcić je w olfaktoryczne arcydzieła. Rezultatem są wyjątkowo luksusowe zapachy, które można kupić w przystępnej cenie - wszystkie zapakowane w ekologiczne opakowania.

Założyciele marki głośno mówią o tym, iż marka powstała, aby dzielić się prawdziwą pasją do sztuki zapachu - dlatego ich priorytetem zawsze będzie sam zapach, a nie otaczające go pułapki (takie jak fantazyjne butelki, koszty reklamy i opłaty licencyjne, które mają tendencję do mieszania istoty perfumerii). Jeśli chodzi o same składniki, kosztowność i złożoność pracy z naturalnymi składnikami, a także ich rzadkość - wierzą, że są one warte wysiłku, aby stworzyć perfumy, które oddają sprawiedliwość każdej nucie w nich zawartej. Prostota jest ostatecznym wyrafinowaniem, dlatego skupiają się na cennej garstce naturalnych składników, a nie na kakofonii syntetyków.

"Charakterystyczny zapach powinien mówić sam za siebie."

Essential Parfums

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium