Xerjoff Tony Iommi Deified - czyste perfumy 50ml
Deified otwierają intensywne i ciepłe nuty szafranu, połączone z pudrowo miękkim akordem skóry i zmysłowym aromatem osmantusa. Słodkie jabłko z drobinkami cynamonu wprowadza delikatną, świeżą aurę gourmand, w sercu kwitnie piękna róża, a drzewna baza z papirusu i paczuli rozbudza zmysły. Xerjoff Tony Iommi Deified jest drugim rozdziałem współpracy Tony'ego Iommi, mistrza riffów, legendarnego kompozytora i gitarzysty Black Sabbath z Sergio Momo, założycielem domu perfumeryjnego Xerjoff.
Opis
Xerjoff Tony Iommi Deified jest drugim rozdziałem współpracy Tony'ego Iommi, mistrza riffów, legendarnego kompozytora i gitarzysty Black Sabbath z Sergio Momo, założycielem domu perfumeryjnego Xerjoff. Premierze perfum towarzyszy nowy utwór muzyczny o tej samej nazwie.
Deified otwierają intensywne i ciepłe nuty szafranu, połączone z pudrowo miękkim akordem skóry i zmysłowym aromatem osmantusa. Słodkie jabłko z drobinkami cynamonu wprowadza delikatną, świeżą aurę gourmand, w sercu kwitnie piękna róża, a drzewna baza z papirusu i paczuli rozbudza zmysły.
Kompozycja Xerjoff Tony Iommi Deified | Orientalna - Skórzana - Przyprawowa

Nuty głowy: szafran, cynamon, jabłko
Nuty serca: akord skóry, róża
Nuty bazy: papirus, paczula, mech dębowy, piżmo
Historia zapachu
Po sukcesie projektu Monkey Special, w ramach którego powstały perfumy i utwór muzyczny, Sergio Momo i Tony Iommi postanowili rozpocząć kolejny etap współpracy. Motywem przewodnim nowego projektu uczynili coś, z czego słynie Tony: jego niesamowite riffy, mroczne, przestrojone i innowacyjne, uważane za wzór przez setki zespołów rockowych, które podążyły za Black Sabbath.
Nazwa perfum Deified to palindrom, który naprowadza odbiorcę na multisensoryczny charakter projektu. Sergio Momo, prócz riffów, wprowadził do niego również ideę backmaskingu, czyli techniki, w której melodia jest nagrywana wstecz na ścieżce, która docelowo ma być odtwarzana do przodu. W przeszłości techniki tej używano w celu ukrycia w muzyce przekazów podprogowych, zaś w utworze muzycznym towarzyszącym perfumom, słynne riffy Tony`ego są grane „palindomicznie”, czyli w cyklach tam i z powrotem.
„Deified” to także przydomek nadany Tony'emu, podkreślający jego "boski" status w świecie rocka.
Specyfikacja produktu:
| Rodzina zapachowa | Skórzane |
| Stężenie zapachu | Czyste perfumy |








Wyświetlane są wszystkie opinie o produktach (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt w naszym sklepie, czy od użytkowników zewnętrznych.